Nadsadová

Projekt Nadsadová se nachází ve městě Holešov, jehož 13 tisíc obyvatel zařazuje město na druhou příčku největšího města v okresu Kroměříž. Nachází se 17 km od Zlína, 14 km od Kroměříže, 15 km od Přerova, 44km od Olomouce a 80 km od Brna. Na nejbližší dálnici do Hulína je to 8km, nyní se také realizuje dálnice D49, která povede z Hulína do Fryštáku. Napojit se bude možné v těsné blízkosti Holešova.

Najdete zde různé druhy služeb a obchodů, které uspokojí Vaše kulturní, hmotné a společenské potřeby. Při tom všem je Holešov obklopen krásnou přírodou v podobě pohoří Hostýnských vrchů.

Občanská vybavenost

V Holešově je bohatá a kvalitní občanská vybavenost a výhodou je především nenáročná docházková vzdálenost.

Nachází se zde 3 mateřské a 3 základní školy, Základní umělecká škola, Gymnáziu Ladislava Jaroše, Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra, Odborné učiliště a Středisko volného času.

Holešov disponuje několika obchodními řetězci (Lidl, Billa, Tesco, Penny market, Albert) a retailem Irisovka, kde naleznete spoustu dalších obchodů. Dále se zde nachází několik restaurací, kaváren a služeb. Nechybí ani doktoři, poliklinika a lékárny. V Holešově je i několik sportovišť a s nimi mnoho zájmových spolků a sportovních klubů.

Městská doprava

Městská doprava v Holešově zahrnuje vlaky a autobusy. Vlakové i nové autobusové nádraží se od projektu Nadsadová nachází ve vzdálenosti 2 kilometrů (dostupné i po cyklostezce). Autobusové zastávky najdete po celém městě, nejbližší zastávka je pouhých 250m, na ulici Osvobození.

Kultura a výlety

Žije to zde koncerty, plesy a dalšími kulturními akcemi. Mezi nejoblíbenější společenské akce patři například Holešovská Regata, Drásal, zámecké plesy, festivaly a další.

Město se také pyšní několika historickými památkami, jako je například kostel Nanebevzetí Panny Marie s Černou kaplí, židovská synagoga, Kostel sv. Anny, kašna s morovým sloupem a mnoho dalších.

Holešov se také pyšní zámkem s nádhernou zámeckou zahradou, dále venkovní koupaliště, sportovně relaxační centrum, fotbalové a tenisové hřiště.

V blízkosti projektu Nadsadová

Projekt Nadsadová je umístěný na velmi klidném místě za městem, ve směru na Zlín. Toto místo je ideální kombinací klidu, blízkosti do přírody i do města. V bezprostřední blízkosti se nachází cyklostezka směrem na Přílepy a Žopy, obě vedoucí do kopců Hostýnských vrchů. Dále je v pěší dostupnosti – 10min Lidl a Billa, do 15 min. pěšky se dostanete do polyfunkčního objektu Panského Pivovaru, kde se nachází restaurace, pošta, kavárna, kadeřnictví a další služby. V těsné blízkosti také Městský úřad Holešov a další.

mapa lokality nadsadová
Nadsadová

O projektu

Nová výstavba rodinných i bytových domů v Holešově. Unikátní lokalita, kombinující blízkost přírody a města. Špičková architektura a důraz na soukromí zaručují kvalitu bydlení.

Informace

© 2022 – Nadsadová. Všechna práva vyhrazena.